Spectra Analytics Connector API (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: API Key
be: Ключ API
