Spectra Analytics Connector API (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Edit
oc: Modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Machine Name
oc: Nom sistèma
