Spectra Analytics Connector API (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa
