Spectra Analytics Connector API (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Edit
it: Modifica

en: Label
it: Etichetta

en: View
it: Visualizza

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Machine Name
it: Nome ad uso interno
