Spectra Analytics Connector API (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
