Spectre CSS (2.0.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Label
ast: Etiqueta

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Core
ast: Motor

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Table
ast: Tabla
