Spectre CSS (2.0.1) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Label
be: Подпіс

en: Core
be: Ядро

en: Page
be: Старонка

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Normal
be: Нармальны

en: Table
be: Табліца

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Highlighted
be: Выдзелены
