Spectre CSS (2.0.1) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
