Spectre CSS (2.0.1) - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Label
cs: Popisek

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Core
cs: Jádro

en: Page
cs: Stránka

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Normal
cs: Normální

en: Table
cs: Tabulka

en: Button
cs: Tlačítko

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Button size
cs: Velikost tlačítka

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Library
cs: Knihovna

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Last page
cs: Poslední stránka
