Spectre CSS (2.0.1) - en to id translation catalogue (25 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Go to previous page
id: Ke halaman sebelumnya

en: Go to next page
id: Ke halaman selanjutnya

en: Small
id: Kecil

en: Large
id: Besar

en: Page
id: Halaman

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Table
id: Tabel

en: Button
id: Tombol

en: ‹ Previous
id: ‹ Sebelumya

en: Next ›
id: Selanjutnya ›

en: Next page
id: Halaman berikutnya

en: Go to first page
id: Pergi ke halaman pertama

en: Go to last page
id: Pergi ke halaman terakhir

en: Primary tabs
id: Tab primer

en: Secondary tabs
id: Tab sekunder

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Library
id: Pustaka

en: Current page
id: Halaman sekarang

en: Previous page
id: Halaman sebelumnya

en: Last page
id: Halaman terakhir

en: First page
id: Halaman pertama

en: Go to page @key
id: Buka halaman @key
