SPID (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Small
hi: छोटा

en: Large
hi: बढा

en: Medium
hi: माध्यम

en: Entity ID
hi: इकाई आईडी
