SPID (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Medium
lv: Vidējs

en: Folder name
lv: Mapes nosaukums

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.
