SPID (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Medium
oc: Mejan

en: Security Options
oc: Opcions de seguretat

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat
