SPID (8.x-1.1-beta1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Medium
fa: متوسط

en: Button size
fa: اندازه کلید

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر

en: @name field is required.
fa: فیلد @name اجباری است.
