SPID (8.x-1.1-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี

en: @name field is required.
th: @name ยังไม่ทำรายการนี้
