SPID (8.x-1.1-beta1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Medium
uk: Середній

en: Folder name
uk: Назва теки

en: Private Key
uk: Закритий ключ

en: Security Options
uk: Параметри безпеки

en: Button size
uk: Розмір кнопки

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: @name field is required.
uk: Поле @name є обов'язковим.
