SPID (8.x-1.1-beta2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: - None -
cs: - Nic -

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Medium
cs: Střední

en: Private Key
cs: Soukromý klíč

en: Button size
cs: Velikost tlačítka

en: Entity ID
cs: ID entity

en: @name field is required.
cs: Pole @name je povinné.
