SPID (8.x-1.1-beta2) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Small
de: Klein

en: Large
de: Groß

en: Medium
de: Mittel

en: Folder name
de: Ordnername

en: Private Key
de: Privater Schlüssel

en: Security Options
de: Sicherheitsoptionen

en: Button size
de: Button-Größe

en: Entity ID
de: Entitäts-ID

en: User field mapping
de: Benutzerfeld Mapping

en: User authentication
de: Benutzerauthentifizierung

en: @name field is required.
de: Das Feld @name ist erforderlich.

en: Extra large
de: Extra groß
