SPID (8.x-1.1-beta2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
