SPID (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Medium
gl: Medio

en: Private Key
gl: Chave privada

en: Button size
gl: Tamaño do botón

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: @name field is required.
gl: O campo @name é requirido.
