SPID (8.x-1.1-beta2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Medium
tr: Orta

en: Private Key
tr: Özel Anahtar

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)

en: @name field is required.
tr: @name alanı zorunludur.
