SPID (8.x-2.0-beta2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Configure
ast: Configurar

en: Medium
ast: Mediu
