SPID (8.x-2.0-beta3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Medium
km: មធ្យម
