SPID (8.x-2.0-beta4) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: - None -
ca: - Cap -

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Configure
ca: Configura

en: Medium
ca: Mitjana

en: Button size
ca: Mida del botó

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat
