SPID (8.x-2.0-beta4) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Configure
eo: Agordu

en: Medium
eo: Medio
