SPID (8.x-2.0-beta4) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Configure
is: Stilla

en: Medium
is: Miðlungs
