SPID (8.x-2.0-beta4) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Small
it: Piccolo

en: Large
it: Grande

en: Configure
it: Configura

en: Medium
it: Medio

en: Button size
it: Dimensione pulsante

en: Entity ID
it: ID Entità

en: Organization name
it: Nome organizzazione
