SPID (8.x-2.0-beta4) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Medium
jv: Sedheng

en: Entity ID
jv: ID Entiti
