SPID (8.x-2.0-beta4) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Medium
eu: Ertaina
