SPID (8.x-2.0-beta4) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Medium
ka: საშუალო
