SPID (8.x-2.0-beta4) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Configure
ro: Configurează

en: Medium
ro: Mediu

en: Entity ID
ro: ID-ul entității
