SPID (8.x-2.0-beta4) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: - None -
vi: - Không -

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Medium
vi: Vừa

en: Metadata
vi: Siêu dữ liệu
