Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Group
ar: المجموعة

en: Edit
ar: تحرير

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Plain text
ar: نص عادي

en: Open in new window
ar: افتح في نافذة جديدة

en: Changed
ar: تم التغير
