Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Group
bs: Grupa

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Daily
bs: Dnevno

en: Weekly
bs: Sedmično

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Authored by
bs: Napisao

en: Plain text
bs: Obični tekst
