Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Group
et: Grupp

en: Edit
et: Muuda

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Always
et: Alati

en: Authored by
et: Autor

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Redirect
et: Suunatakse ümber

en: Open in new window
et: Ava uues aknas

en: Changed
et: Muudetud

en: Publishing status
et: Avaldamise olek
