Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Group
fa: گروه

en: Edit
fa: ویرایش

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Always
fa: همیشه

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Plain text
fa: متن ساده

en: Changed
fa: تغییر یافته
