Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Group
hy: Խումբ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ
