Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Group
is: Hópur

en: Edit
is: Breyta

en: Daily
is: Daglega

en: Weekly
is: Vikulega

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Always
is: Alltaf

en: Authored by
is: Höfundur

en: Publishing status
is: Birtingarstaða
