Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Group
jv: Grup

en: Edit
jv: Sunting

en: Daily
jv: Saben dina

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Plain text
jv: Teks biasa
