Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Daily
my: နေ့စဉ်

en: Weekly
my: အပတ်စဉ်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Authored by
my: ရေးသားသူ
