Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Group
os: Къорд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Daily
os: Æрвылбон

en: Weekly
os: Æрвылкъуыри

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: View
os: Фенд
