Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Group
ps: ګروپ

en: Edit
ps: سمون

en: Weekly
ps: اونيز

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند
