Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Group
sk: Skupina

en: Edit
sk: Upraviť

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Always
sk: Vždy

en: Authored by
sk: Autor

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Open in new window
sk: Otvoriť v novom okne

en: Changed
sk: Zmenené
