Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Group
af: Groep

en: Edit
af: Wysig

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Authored by
af: Geskep deur
