Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Group
am: ቡድን

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ
