Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Group
ast: Grupu

en: Edit
ast: Editar

en: Daily
ast: Diariu

en: Weekly
ast: Semanal

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Plain text
ast: Testu planu
