Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Group
bo: ཁག

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: Weekly
bo: གཟའ་འཁོར་རེ

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: Open in new window
bo: སྒེའུ་ཁུང་གསར་བའི་ནང་དུ་ཁ་ཕྱེ་བ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར
