Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Group
da: Gruppe

en: Edit
da: Redigér

en: Daily
da: Dagligt

en: Weekly
da: Ugentligt

en: None
da: Ingen

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Always
da: Altid

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Plain text
da: Ren tekst

en: Front Page
da: Forside

en: Open in new window
da: Åbn i nyt vindue

en: Changed
da: Ændret

en: Publishing status
da: Publiceringsstatus
