Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Group
eu: Taldea

en: Edit
eu: Editatu

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Always
eu: Beti

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera
