Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Content
fil: Nilalaman

en: Group
fil: Grupo

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha
